Salihli Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Devir Teslim

SALİHLİ MYO’DA GÖREV DEĞİŞİMİ

 

MCBÜ,Salihli Meslek Yüksekokulu’nda görev değişimi yapıldı. Doç.Dr.İlkay DİLBER’in yerine Fen Edebiyat Fakültesi’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmakta olan Doç.Dr.Cihangir ALACA  yeni Rektörümüz Prof.Dr.Ahmet ATAÇ tarafından Müdür olarak atandı.

Görev değişimi töreninde Doç.Dr.Cihangir ALACA “Öncelikle beni bu göreve layık gören Rektörümüz Prof.Dr.Ahmet ATAÇ’a ve Salihli Meslek Yüksekokulumuza yapmış olduğu katkı ve hizmetlerden dolayı Doç.Dr. İlkay DİLBER hocamıza ve Müdür Yardımcılarına teşekkür ediyorum.

Hepimizin bildiği gibi Meslek Yüksekokulları belirli mesleklere yönelik nitelikli insan gücü yetiştirmeyi amaçlayan yüksek öğretim kurumlarıdır.

Ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli insan gücü yetiştirme amacı doğrultusunda okulumuzun siz değerli akademik ve idari personelinin desteği ve özverili çalışması sayesinde okulumuzu daha iyi seviyelere getireceğimizden hiçbir şüphem yoktur.

Değerli vakitlerinizi ayırarak devir teslim töreninde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.

Dileğim Rabbim bu yolda bizleri mahcup etmesin.

Bu arada malum hafta sonu kurban bayramı, hepinizin kurban bayramını kutluyor, bizlere ve ülkemize, tüm İslâm alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Yapılan konuşmalar sonrasında Salihli Meslek Yüksekokulunun yeni müdürü Doç.Dr. Cihangir ALACA, Doç. Dr. İlkay DİLBER’e plaket ve çiçek takdim ederek bundan sonraki hayatında başarılar diledi.


iletişim

Telefon: 0 (236) 716 20 00

Faks     : 0 (236) 716 20 02

Öğr.İşleri Fax: 0(236) 7161919

Öğr.İşleri E-Posta: salihlimyo.ogrenci@cbu.edu.tr

Adres   : Sarıpınar Mahallesi 1079 Sokak NO:169  Salihli Manisa 45300 Türkiye


  • Uzaktan  Eğitim
  • Eğitim Kataloğu
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik